Janny Doomen groepsleerkracht groep 1a/2a

jdoomen@kempenkind.nl

 Heidi Dickens groepsleerkracht  groep 1a/2a

hdickens@kempenkind.nl

 
 

 Ine Dirks groepsleerkracht groep 1b/2b

idirks@kempenkind.nl

Eline Maas groepsleerkracht groep 1c/2c

elinemaas@kempenkind.nl
wordt
tijdens het zwangerschapsverlof  vervangen de juf Lia
lvlimpt@kempenkind.nl


 
 

Cindy Pluymen groepsleerkracht groep 1d/2d                                  

cpluymen@kempenkind.nl

Lian Claassen groepsleerkracht groep 1d/2d

lclaassen@kempenkind.nl

 

 

 
 

Kim van den Borne - Lavrijssen groepsleerkracht groep 3a

kvdborne@kempenkind.nl

 

Karin Heesters groepsleerkracht groep 3a

kheesters@kempenkind.nl

 

MariŽtte Hermans groepsleerkracht groep    3b                                    
maandag

mariettehermans@kempenkind.nl

Jessie vn Herk groepsleerkracht groep 3b
dinsdag t/m vrijdag


jvherk@kempenkind.nl


 

 
 

Piet Hermans groepsleerkracht groep 4a
maandag t/m donderdag

phermans@kempenkind.nl
 

Jeroen Roijmans groepsleerkracht groep 4a
vrijdag

jroijmans@kempenkind.nl
 

 Lau de Hond groepsleerkracht
groep 4b
en ICT-er
maandag t/m donderdag

ldhond@kempenkind.nl


 

 

MariŽtte Hermans groepsleerkracht groep 4b                                    
vrijdag

mariettehermans@kempenkind.nl