Teppy van Sambeeck groepsleerkracht
groep 5a

tvsambeeck@kempenkind.nl   

Karen Michiels - groepsleerkracht
groep 5b

kmichiels@kempenkind.nl
             

 

Eefke Kramer - groepsleerkracht
groep 6b


eefkemaas@kempenkind

 

 

 

Nelly Craens
groepsleerkracht groep 6b

ncraens@kempenkind.nl

 

Ilse Wintermans - groepsleerkracht groep 6a en ict-er

iwintermans@kempenkind.nl
 

Karolien Hessels - groepsleerkracht
groep 7a

khessels@kempenkind.nl

Anke Blox groepsleerkracht groep 7b
ma-di-wo-vr.

ablox@kempenkind.nl


Suzanne Biesters groepsleerkracht
groep 8a

sbiesters@kempenkind.nl    

 Irma van den Ende groepsleerkracht
Groep 7b          donderdag        

 ivdende@kempenkind.nl

Rob van Beers - groepsleerkracht
groep 8b

robvbeers@kempenkind.nl